Hotel SHARINGHAM

ubytovanie Brno-Styrice
 

*** Hotel SHARINGHAM / ubytovanie Brno-Styrice

Hotel Brno-Styrice SHARINGHAM
Ubytovanie v Brne hotel SHARINGHAM
Útulný hotel takmer rodinného typu sa nachádza v blízkosti brnenského výstaviska, neďaleko centra mesta. Dostupnosť z diaľnice D1 je len dva svetelné semafory a k dispozícii je pre Vás parkovisko o veľkosti 35 miest.

Hotel SHARINGHAM
má kapacitu 22 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky. Každá izba má samostatné moderné sociálne zariadenie, internetové pripojenie, LCD televízor so satelitným príjmom a elektronické zamykanie.

Samozrejmosťou je bezbariérová izba vrátane prístupu. Pre najmenších návštevníkov je k dispozícii vlastná postieľka i s hračkami. A pre Vašich štvornohých miláčikov je pripravená malá pozornosť a ich vlastné ležovisko. Váš automobil môžete zaparkovať na parkovisku v areáli hotela.

Stravovanie a reštaurácia
Ráno môžete príjemne raňajkovať v hotelovej reštaurácii, kde si vyberiete z ponuky raňajkového bufetu a kuchár Vám podľa Vášho želania pripraví jednu z teplých variácií raňajok. Raňajky sú v cene ubytovania. Ak budete mať hlad, môžete navštíviť hotelovú reštauráciu spojenú s pizzériou alebo štýlovú rytiersku krčmu, ktorá sa tiež nachádza v budove.

Hotelové služby
Personál pre Vás ochotne zabezpečí služby spojené s Vašim pobytom ako je zabezpečenie cestovných lístkov, faxovanie, kopírovanie a alebo zabezpečenie príjemného výletu po okolí Brna, prípadne prehliadky historického centra mesta. Zabezpečenie kvetov, vstupeniek na kultúrne podujatia, leteniek, zabezpečenie sprievodcov, prekladateľov a prekladov. Pranie, žehlenie, chemické čistenie odevov. Sprostredkovanie dopravy busom. Predaj suvenírov a českého skla.

Konferenčné balíčky pre fimy
Ponuka zahrnuje prenájom priestorov na celý deň, prípravu a použitie techniky (dataprojektor, plátno, flipchart), písacie potreby a poznámkový blok, usporiadanie salóniku podľa vašich požiadaviek, coffebreak (káva, čaj, minerálna voda, džús, ovocie, sladké alebo slané pečivo) a obed formou menu (polievka, hlavné jedlo, dezert, nealko nápoj). Cena pre tento balíček je bez ubytovania 690,- Kč na osobu a pri využití ubytovania v jednolôžkovej izbe je cena balíčka 1990,- Kč na osobu. Minimálny počet osôb pre využítie ponuky je 10 osôb.
Hotel Brno-Styrice SHARINGHAM - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Brno-Styrice SHARINGHAM - hotel má reštauráciuHotel Brno-Styrice SHARINGHAM - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Brno-Styrice SHARINGHAM - možnosť pripojenia na internetHotel Brno-Styrice SHARINGHAM - k dispozícii letná terasaHotel Brno-Styrice SHARINGHAM - k dispozícii kavareňHotel Brno-Styrice SHARINGHAM - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Brno-Styrice SHARINGHAM - akceptuje creditné karty VISAHotel Brno-Styrice SHARINGHAM - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Brno-Styrice SHARINGHAM - akceptuje creditné karty JCBHotel Brno-Styrice SHARINGHAM - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Brno-Styrice SHARINGHAM - Televizor má príjem satelitných programůHotel Brno-Styrice SHARINGHAM - Iybz sú vybavené televízoromHotel Brno-Styrice SHARINGHAM - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Brno-Styrice SHARINGHAM - Izby s vlastnou toaletouHotel Brno-Styrice SHARINGHAM - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: